O nas

skymaster to ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej, technologii informatycznych i telekomunikacyjnych.

Działamy w Polsce i na rynkach europejskich. Jesteśmy liderem w sprzedaży dekoderów do odbioru telewizji naziemnej (DVBT), satelitarnej (DVBS) i kablowej (DVBC) oraz IPTV. Działamy w segmencie telewizorów i akcesoriów audio-video. Dzięki własnemu działowi badawczo-rozwojowemu wyznaczamy trendy w elektronice użytkowej. Budując nasz biznes stawiamy, na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które powinny być dostępne dla wszystkich oraz powinny edukować i mieć zastosowanie w codziennym życiu, być źródłem pozytywnych emocji.

Dzięki wysiłkowi polskich inżynierów stworzyliśmy najtańszą polską platformę telewizyjną. 

Platforma jest odpowiedzią na oczekiwania milionów gospodarstw domowych i widzów, którzy do tej pory mogli korzystać tylko z naziemnej telewizji cyfrowej i ograniczonej liczby kanałów TV bo inne usługi były dla nich niedostępne lub zbyt drogie.

Twoja Nowa Telewizja TNTV umożliwia teraz Klientom odbiór ponad 60 kanałów telewizyjnych bezpłatnie. Dzięki dopasowanym pakietom tematycznym Klient ma dostęp do najlepszych kanałów telewizyjnych. Usługa nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, kosztownych instalacji oraz nie ma opłat aktywacyjnych.

Zachęcamy do zakupu i życzymy miłego oglądania.

Zespół Skymaster Media

nasi partnerzy

mediamarkt
Saturn
VOBIS
redcoon
allegro
partner agd rtv
Mediaexpert